| Materiał | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Gazociąg malarski 330 | |
| Podstawa malarska o średnicy 385 mm | |
| Rozmiar produktu | 47*49*92-114 cm |
| Rozmiar opakowania | 58*54*49 cm |
| Pakiet | 2 szt./szt |
| NW | 8,4 kg*2 szt |
| G.W. | 18,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 880 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Gazociąg malarski 330 | |
| Podstawa malarska o średnicy 385 mm | |
| Rozmiar produktu | 47*49*92-114 cm |
| Rozmiar opakowania | 58*54*49 cm |
| Pakiet | 2 szt./szt |
| NW | 8,4 kg*2 szt |
| G.W. | 18,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 880 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy 160 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 260 mm | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 43*47*85-99 cm |
| Rozmiar opakowania | 48*20*48cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 1400 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy 160 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 260 mm | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 43*47*85-99cm |
| Rozmiar opakowania | 48*20*48 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 1400 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy 160 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 260 mm | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 43*47*85-99 cm |
| Rozmiar opakowania | 48*20*48 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 1400 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Mechanizm podnoszenia | |
| Z podnóżkiem | |
| Winda gazowa 330 klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Nylonowy ślizg | |
| Rozmiar produktu | 47*61*111-133 cm |
| Rozmiar opakowania | 62*37*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 11kg |
| G.W. | 13kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 480 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy 140 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 260 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 35*35*45-58 cm |
| Rozmiar opakowania | 48*16*46cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 1880 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy 140 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 260 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 35*35*49-62 cm |
| Rozmiar opakowania | 48*16*46 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 1880 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| 2-stopniowy mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podłokietnik z możliwością regulacji wysokości | |
| Podnośnik gazowy 80 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 320 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Z zagłówkiem i podparciem lędźwiowym | |
| Rozmiar produktu | 62*54*119-127cm |
| Rozmiar opakowania | 73*33*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 15,0 kg |
| G.W. | 16,8 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 469 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 60*63*91-101 cm |
| Rozmiar opakowania | 53*30*51cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 6,5 kg |
| G.W. | 8kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 826 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 60*63*91-101 cm |
| Rozmiar opakowania | 53*30*51cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 6,5 kg |
| G.W. | 8kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 826 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 59*55*90-100 cm |
| Rozmiar opakowania | 64*28,5*59 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 9,0 kg |
| G.W. | 10,3 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 648 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik z czarnego PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 64*28,8*59,5 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 648 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik z czarnego PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 64*28,8*59,5 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 648 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 54*61*93-101 cm |
| Rozmiar opakowania | 60*30*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 10,5 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 560 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik wyściełany PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 60*56*100,5-110,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 68*28,8*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 600 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Podłokietnik z metalową ramą | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Metalowa podstawa o średnicy 320 mm, malowana proszkowo w kolorze złotym | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 60,5*65*93,5-101,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 64*40*60cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 15,0 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 429 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU-PCW |
| Podłokietnik chromowany | |
| Wielkogabarytowy mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 80 mm klasy 2 | |
| Podstawa aluminiowa 350 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 63*73*118-127 cm |
| Rozmiar opakowania | 84,5*35*65 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 19,80 kg |
| G.W. | 21,80 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 356 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU PV |
| Malowanie wyściełanego podłokietnika | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Baza malarska | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 72*67*114-124 cm |
| Rozmiar opakowania | 74*35*64 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 17kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 420 sztuk/40HQ |
Historia wytwórni GUYOU
Najnowsze aktualizacje
Dostarcza najświeższe informacje dotyczące przedsiębiorstw i branży
Wiedza branżowa
Wybór materiału konstrukcji wsporczej
Podstawa pięciogwiazdkowa: w naszym ergonomicznym krześle głównym materiałem pięciogwiazdkowej podstawy jest stop aluminium o wysokiej wytrzymałości. Stop aluminium słynie z lekkości, wysokiej wytrzymałości, odporności na korozję, odporności na zmęczenie i innych właściwości, które mogą zapewnić, że krzesło pozostanie stabilne i nie będzie się trzęsło nawet po długotrwałym użytkowaniu. Ponadto pięciogwiazdkowe nogi ze stopu aluminium zostały poddane precyzyjnym procesom odlewania i szlifowania, a powierzchnia jest gładka i pozbawiona zadziorów, co jest zarówno piękne, jak i bezpieczne.
Drążek pneumatyczny: Drążek pneumatyczny jest podstawowym elementem funkcji podnoszenia krzesła. Ściśle wybieramy wysokiej jakości drążki pneumatyczne, które przeszły międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak drążki pneumatyczne poziomu 4 lub wyższego, które spełniają standardy testowania autorytatywnych organizacji, takich jak SGS, TUV czy Bureau Veritas. Te pneumatyczne pręty mają nie tylko większą nośność, ale także doskonałą trwałość i stabilność, co może zapewnić stabilność krzesła podczas procesu podnoszenia i skutecznie zapobiegać zagrożeniom bezpieczeństwa.
Środki zapewniające stabilność i bezpieczeństwo
Ścisły wybór i testowanie materiałów: Długoterminowo współpracujemy ze znanymi na całym świecie instytucjami badawczymi, takimi jak SGS, TUV i Bureau Veritas, w celu przeprowadzania rygorystycznych kontroli i testów wszystkich kluczowych materiałów, aby zapewnić, że jakość materiału spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.
Precyzyjny proces produkcyjny: Podczas procesu produkcji takich komponentów, jak pięcioramienne nogi i pręty ciśnieniowe, stosuje się zaawansowane, precyzyjne procesy produkcyjne, aby zapewnić dokładność wymiarową i dokładność montażu każdego elementu, poprawiając w ten sposób ogólną stabilność krzesła.
System zarządzania 6S: Nasza fabryka wdraża rygorystyczny system zarządzania 6S, a mianowicie sortowanie, prostowanie, zamiatanie, oczyszczanie, umiejętność czytania i pisania oraz bezpieczeństwo, aby zapewnić czyste i uporządkowane środowisko produkcyjne, ograniczyć niepożądane czynniki w procesie produkcyjnym i jeszcze bardziej poprawić jakość produktu.
Wiele konstrukcji zabezpieczających: Trzon pneumatyczny jest wyposażony w przeciwwybuchową płytę stalową i urządzenie zabezpieczające przed przeciążeniem. Gdy ciśnienie wewnętrzne drążka pneumatycznego jest nieprawidłowe lub przekracza znamionową nośność, może on automatycznie zablokować i zapobiec eksplozji, zapewniając użytkownikom dodatkową ochronę.
Regularna konserwacja i inspekcje: Zachęcamy użytkowników do regularnych przeglądów i konserwacji krzesła, np. sprawdzania, czy drążek dociskowy nie przecieka, czy pięcioramienne nogi nie są poluzowane itp., a także zapewniamy profesjonalne wskazówki dotyczące konserwacji, aby mieć pewność, że krzesło będzie zawsze w najlepszym stanie podczas użytkowania.
Nasze ergonomiczne fotele do gier biurowych zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo przy wyborze materiałów konstrukcji nośnej oraz rygorystyczną selekcję materiałów, precyzyjne procesy produkcyjne, systemy zarządzania 6S i liczne projekty bezpieczeństwa, aby zapewnić, że krzesła są zarówno stabilne, jak i bezpieczne. Zapewnij użytkownikom wygodne i niezawodne doświadczenie.