1. PCV
2. Podłokietnik regulowany z PP
3. Mechanizm odchylający
4. Podnośnik gazowy 100 mm klasy 3
5. Podstawa nylonowa 320 mm
6. Kolorowe kółka PU o średnicy 50 mm
7. Z poduszką pod kark i poduszką pod talię
8. Karton: 250 funtów
1. PCV
2. Podłokietnik regulowany z PP
3. Mechanizm odchylający
4. Podnośnik gazowy 100 mm klasy 3
5. Podstawa nylonowa 320 mm
6. Kolorowe kółka PU o średnicy 50 mm
7. Z poduszką pod kark i poduszką pod talię
8. Karton: 250 funtów
9. Z podnóżkiem
1. PCV
2. Podłokietnik regulowany z PP
3. Mechanizm odchylający
4. Podnośnik gazowy 100 mm klasy 3
5. Podstawa nylonowa 320 mm
6. Kolorowe kółka PU o średnicy 50 mm
7. Z poduszką pod kark i poduszką pod talię
8. Karton: 250 funtów
9. Z podnóżkiem
10. Ze światłem RGB
1. Skóra PCV
2. Podłokietnik regulowany z PP
3. Mechanizm odchylający
4. Podnośnik gazowy 100mm klasy 2
5. Podstawa nylonowa 320 mm
6. Kolorowe kółka PU o średnicy 50 mm
7. Z poduszką pod kark i poduszką pod talię
| Materiały | PU-PCW |
| Podłokietnik PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa 320 mm | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 60*61*93-103 cm |
| Rozmiar opakowania | 63*30*60cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 528 sztuk/40HQ |
| Materiały | PU-PCW |
| Malowanie wyściełanego podłokietnika | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Baza malarska | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 65*77*107-117cm |
| Rozmiar opakowania | 72*34,5*65 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 16,5 kg |
| G.W. | 18kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 408szt/40HQ |
| Materiały | PU-PCW |
| Malowanie wyściełanego podłokietnika | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Baza malarska | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 65*77*107-117cm |
| Rozmiar opakowania | 72*34,5*65 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 16,5 kg |
| G.W. | 18kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 408szt/40HQ |
| Materiały | PU-PCW |
| Podłokietnik PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa 320 mm | |
| Kółko nylonowe o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 61*69*108-118 cm |
| Rozmiar opakowania | 71*32*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 520 sztuk/40HQ |
| Materiały | PU |
| Podłokietnik z chromowaną nakładką | |
| Mechanizm synchronizacji | |
| Podnośnik gazowy 80 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 350 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 63*71*117-125 cm |
| Rozmiar opakowania | 86,5*39*65 CM |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 19,0 kg |
| G.W. | 22,3 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 292szt/40HQ |
| Materiały | PU |
| Malowanie podłokietnika z regulacją wysokości | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 80 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 350 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Z podłokietnikiem | |
| Rozmiar produktu | 81*76*124-132 cm |
| Rozmiar opakowania | 92*68*37CM |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 24,0 kg |
| G.W. | 27kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 301 sztuk/40HQ |
| Materiały | Siatka |
| Podłokietnik regulowany PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 63*54*106-116 cm |
| Rozmiar opakowania | 59*34*65cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 14,5 kg |
| G.W. | 16kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 512 sztuk/40HQ |
| Materiały | PU |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| 280 Baza malarska | |
| Kółko nylonowe o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 57,5*57*78-88 cm |
| Rozmiar opakowania | 53*58,5*43 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 516 sztuk/40HQ |
| Materiały | Siatka |
| Podłokietnik odchylany PP | |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy 80 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa 300 mm | |
| Kółko nylonowe o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 57*59*89-97 cm |
| Rozmiar opakowania | 55*27*52cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 840 sztuk/40HQ |
| Materiały | Siateczka PU |
| Podłokietnik chromowany | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromu | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 66*64*112-122 cm |
| Rozmiar opakowania | 77*24*58 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 636 sztuk/40HQ |
| Materiały | PU |
| Rama ze sklejki metalowej | |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy chromowany 330 | |
| Podstawa 410mm | |
| Rozmiar produktu | 53,5*59*92-113 cm |
| Rozmiar opakowania | 57,5*39*55 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 10,0 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 560 sztuk/40HQ |
| Materiały | PU |
| Mechanizm podnoszenia | |
| Podnośnik gazowy 120 mm klasy 2 | |
| Podstawa chromu | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 43x53x62-74cm |
| Rozmiar opakowania | 51x51x34 |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 8,0 kg |
| G.W. | 8,6 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 758 sztuk/40HQ |
| Materiały | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 140 mm klasy 3 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 260 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 48*37*48 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 784szt/40HQ |
| Materiały | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 140 mm klasy 3 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 260 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 48*37*48 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 784szt/40HQ |
| Materiały | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 140 mm klasy 3 | |
| Podstawa chromowana o średnicy 260 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 48*37*48 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 784szt/40HQ |
Historia wytwórni GUYOU
Najnowsze aktualizacje
Dostarcza najświeższe informacje dotyczące przedsiębiorstw i branży
Wiedza branżowa
Wybór materiału konstrukcji wsporczej
Podstawa pięciogwiazdkowa: w naszym ergonomicznym krześle głównym materiałem pięciogwiazdkowej podstawy jest stop aluminium o wysokiej wytrzymałości. Stop aluminium słynie z lekkości, wysokiej wytrzymałości, odporności na korozję, odporności na zmęczenie i innych właściwości, które mogą zapewnić, że krzesło pozostanie stabilne i nie będzie się trzęsło nawet po długotrwałym użytkowaniu. Ponadto pięciogwiazdkowe nogi ze stopu aluminium zostały poddane precyzyjnym procesom odlewania i szlifowania, a powierzchnia jest gładka i pozbawiona zadziorów, co jest zarówno piękne, jak i bezpieczne.
Drążek pneumatyczny: Drążek pneumatyczny jest podstawowym elementem funkcji podnoszenia krzesła. Ściśle wybieramy wysokiej jakości drążki pneumatyczne, które przeszły międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak drążki pneumatyczne poziomu 4 lub wyższego, które spełniają standardy testowania autorytatywnych organizacji, takich jak SGS, TUV czy Bureau Veritas. Te pneumatyczne pręty mają nie tylko większą nośność, ale także doskonałą trwałość i stabilność, co może zapewnić stabilność krzesła podczas procesu podnoszenia i skutecznie zapobiegać zagrożeniom bezpieczeństwa.
Środki zapewniające stabilność i bezpieczeństwo
Ścisły wybór i testowanie materiałów: Długoterminowo współpracujemy ze znanymi na całym świecie instytucjami badawczymi, takimi jak SGS, TUV i Bureau Veritas, w celu przeprowadzania rygorystycznych kontroli i testów wszystkich kluczowych materiałów, aby zapewnić, że jakość materiału spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.
Precyzyjny proces produkcyjny: Podczas procesu produkcji takich komponentów, jak pięcioramienne nogi i pręty ciśnieniowe, stosuje się zaawansowane, precyzyjne procesy produkcyjne, aby zapewnić dokładność wymiarową i dokładność montażu każdego elementu, poprawiając w ten sposób ogólną stabilność krzesła.
System zarządzania 6S: Nasza fabryka wdraża rygorystyczny system zarządzania 6S, a mianowicie sortowanie, prostowanie, zamiatanie, oczyszczanie, umiejętność czytania i pisania oraz bezpieczeństwo, aby zapewnić czyste i uporządkowane środowisko produkcyjne, ograniczyć niepożądane czynniki w procesie produkcyjnym i jeszcze bardziej poprawić jakość produktu.
Wiele konstrukcji zabezpieczających: Trzon pneumatyczny jest wyposażony w przeciwwybuchową płytę stalową i urządzenie zabezpieczające przed przeciążeniem. Gdy ciśnienie wewnętrzne drążka pneumatycznego jest nieprawidłowe lub przekracza znamionową nośność, może on automatycznie zablokować i zapobiec eksplozji, zapewniając użytkownikom dodatkową ochronę.
Regularna konserwacja i inspekcje: Zachęcamy użytkowników do regularnych przeglądów i konserwacji krzesła, np. sprawdzania, czy drążek dociskowy nie przecieka, czy pięcioramienne nogi nie są poluzowane itp., a także zapewniamy profesjonalne wskazówki dotyczące konserwacji, aby mieć pewność, że krzesło będzie zawsze w najlepszym stanie podczas użytkowania.
Nasze ergonomiczne fotele do gier biurowych zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo przy wyborze materiałów konstrukcji nośnej oraz rygorystyczną selekcję materiałów, precyzyjne procesy produkcyjne, systemy zarządzania 6S i liczne projekty bezpieczeństwa, aby zapewnić, że krzesła są zarówno stabilne, jak i bezpieczne. Zapewnij użytkownikom wygodne i niezawodne doświadczenie.