| Materiał | PU-PCW |
| Malowanie wyściełanego podłokietnika | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Baza malarska | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 72*67*114-124cm |
| Rozmiar opakowania | 74*35*64cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 17kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 420 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU-PCW |
| Podłokietnik z podkładką do malowania | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa malarska o średnicy 350 mm | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 72*67*114-124cm |
| Rozmiar opakowania | 74*35*65cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 17kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 420 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU-PCW |
| Podłokietnik z podkładką do malowania | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa malarska o średnicy 350 mm | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 65*71*111-121 cm |
| Rozmiar opakowania | 80*34*65cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 16,50 kg |
| G.W. | 18,00 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 386 sztuk/40HQ |
| Materiał | Tkanina siatkowa |
| Podłokietnik wyściełany PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Z zagłówkiem | |
| Rozmiar produktu | 60*46*100-110 cm |
| Rozmiar opakowania | 62*26*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 715 sztuk/40HQ |
| Materiał | Tkanina siatkowa |
| Podłokietnik wyściełany PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko nylonowe o średnicy 50 mm | |
| Z zagłówkiem | |
| Rozmiar produktu | 60*46*100-110cm |
| Rozmiar opakowania | 62*25*60 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 715 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik z PP z możliwością regulacji wysokości | |
| 2-poziomowy mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 80 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko nylonowe o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 59,5*56*109-116 cm |
| Rozmiar opakowania | 76*33*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 464szt/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik z białego PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Z zagłówkiem | |
| Rozmiar produktu | 61,5*53*119,5-128,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 68*28,8*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 11,0 kg |
| G.W. | 12,2 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 600 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Obróć podłokietnik | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Nylonowa podstawa o średnicy 320 mm | |
| Kółko nylonowe o średnicy 50 mm | |
| Z zagłówkiem | |
| Rozmiar produktu | 62*55,5*101,5-111,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 75*32*59cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 11,3 kg |
| G.W. | 12,7 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 508 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Mechanizm zadaniowy | |
| Podnośnik gazowy 120 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 45*50*82-93,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 51*28*49cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 6,5 kg |
| G.W. | 8,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 920 sztuk/40HQ |
| Materiał | Tkanina |
| Podłokietnik PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 3 | |
| Podstawa nylonowa | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 60*63*91-101 cm |
| Rozmiar opakowania | 55*27*55 cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 8,8 kg |
| G.W. | 10,5 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 830 sztuk/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik PP | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 60*63*91-99cm |
| Rozmiar opakowania | 54*29*54cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 6,5 kg |
| G.W. | 8kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 722szt/40HQ |
| Materiał | Siatka |
| Podłokietnik 2D | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy 100 mm klasy 2 | |
| Podstawa nylonowa | |
| Nylonowe kółko | |
| Rozmiar produktu | 63*61*97-107 cm |
| Rozmiar opakowania | 74*35*58cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,7 kg |
| G.W. | 14,2 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 448szt/40HQ |
| Materiał | Tkanina |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy klasy 2 o średnicy 60 mm | |
| Baza malarska 350 | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 61*59*80-86 cm |
| Rozmiar opakowania | 63*32*52cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 645 sztuk/40HQ |
| Materiał | Tkanina |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy klasy 2 o średnicy 60 mm | |
| Baza malarska 350 | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 61*59*80-86 cm |
| Rozmiar opakowania | 63*32*52cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 645 sztuk/40HQ |
| Materiał | Tkanina |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy klasy 2 o średnicy 60 mm | |
| Baza malarska 350 | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 61*59*80-86 cm |
| Rozmiar opakowania | 63*32*52cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 645 sztuk/40HQ |
| Materiał | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy klasy 3 o głębokości 100 mm i średnicy 40 mm | |
| Baza malarska 320 | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 63,5*65*90,5-100,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 62*33*53cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,5 kg |
| G.W. | 13,8 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 646 sztuk/40'HQ |
| Materiał | PU |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy klasy 3 o głębokości 100 mm i średnicy 40 mm | |
| Baza malarska 320 | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 63,5*65*90,5-100,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 62*33*53cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,5 kg |
| G.W. | 13,8 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 646 sztuk/40'HQ |
| Materiał | Pluszowy polar |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy klasy 2 o średnicy 60 mm | |
| Baza malarska 350 | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 63,5*68*82,5-87,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 64*32*53cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 630 sztuk/40HQ |
| Materiał | Pluszowy polar |
| Sklejka 1,2cm | |
| Mechanizm blokujący-uchylny | |
| Podnośnik gazowy klasy 2 o średnicy 60 mm | |
| Baza malarska 350 | |
| Kółko z PU o średnicy 50 mm | |
| Rozmiar produktu | 63,5*68*82,5-87,5 cm |
| Rozmiar opakowania | 64*32*53cm |
| Pakiet | 1 szt./szt |
| NW | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 630 sztuk/40HQ |
Historia wytwórni GUYOU
Najnowsze aktualizacje
Dostarcza najświeższe informacje dotyczące przedsiębiorstw i branży
Wiedza branżowa
Wybór materiału konstrukcji wsporczej
Podstawa pięciogwiazdkowa: w naszym ergonomicznym krześle głównym materiałem pięciogwiazdkowej podstawy jest stop aluminium o wysokiej wytrzymałości. Stop aluminium słynie z lekkości, wysokiej wytrzymałości, odporności na korozję, odporności na zmęczenie i innych właściwości, które mogą zapewnić, że krzesło pozostanie stabilne i nie będzie się trzęsło nawet po długotrwałym użytkowaniu. Ponadto pięciogwiazdkowe nogi ze stopu aluminium zostały poddane precyzyjnym procesom odlewania i szlifowania, a powierzchnia jest gładka i pozbawiona zadziorów, co jest zarówno piękne, jak i bezpieczne.
Drążek pneumatyczny: Drążek pneumatyczny jest podstawowym elementem funkcji podnoszenia krzesła. Ściśle wybieramy wysokiej jakości drążki pneumatyczne, które przeszły międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak drążki pneumatyczne poziomu 4 lub wyższego, które spełniają standardy testowania autorytatywnych organizacji, takich jak SGS, TUV czy Bureau Veritas. Te pneumatyczne pręty mają nie tylko większą nośność, ale także doskonałą trwałość i stabilność, co może zapewnić stabilność krzesła podczas procesu podnoszenia i skutecznie zapobiegać zagrożeniom bezpieczeństwa.
Środki zapewniające stabilność i bezpieczeństwo
Ścisły wybór i testowanie materiałów: Długoterminowo współpracujemy ze znanymi na całym świecie instytucjami badawczymi, takimi jak SGS, TUV i Bureau Veritas, w celu przeprowadzania rygorystycznych kontroli i testów wszystkich kluczowych materiałów, aby zapewnić, że jakość materiału spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.
Precyzyjny proces produkcyjny: Podczas procesu produkcji takich komponentów, jak pięcioramienne nogi i pręty ciśnieniowe, stosuje się zaawansowane, precyzyjne procesy produkcyjne, aby zapewnić dokładność wymiarową i dokładność montażu każdego elementu, poprawiając w ten sposób ogólną stabilność krzesła.
System zarządzania 6S: Nasza fabryka wdraża rygorystyczny system zarządzania 6S, a mianowicie sortowanie, prostowanie, zamiatanie, oczyszczanie, umiejętność czytania i pisania oraz bezpieczeństwo, aby zapewnić czyste i uporządkowane środowisko produkcyjne, ograniczyć niepożądane czynniki w procesie produkcyjnym i jeszcze bardziej poprawić jakość produktu.
Wiele konstrukcji zabezpieczających: Trzon pneumatyczny jest wyposażony w przeciwwybuchową płytę stalową i urządzenie zabezpieczające przed przeciążeniem. Gdy ciśnienie wewnętrzne drążka pneumatycznego jest nieprawidłowe lub przekracza znamionową nośność, może on automatycznie zablokować i zapobiec eksplozji, zapewniając użytkownikom dodatkową ochronę.
Regularna konserwacja i inspekcje: Zachęcamy użytkowników do regularnych przeglądów i konserwacji krzesła, np. sprawdzania, czy drążek dociskowy nie przecieka, czy pięcioramienne nogi nie są poluzowane itp., a także zapewniamy profesjonalne wskazówki dotyczące konserwacji, aby mieć pewność, że krzesło będzie zawsze w najlepszym stanie podczas użytkowania.
Nasze ergonomiczne fotele do gier biurowych zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo przy wyborze materiałów konstrukcji nośnej oraz rygorystyczną selekcję materiałów, precyzyjne procesy produkcyjne, systemy zarządzania 6S i liczne projekty bezpieczeństwa, aby zapewnić, że krzesła są zarówno stabilne, jak i bezpieczne. Zapewnij użytkownikom wygodne i niezawodne doświadczenie.